ART / Lithographs / Löst blad 7954080
nr 795 4080
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Gösta Werner (1909-1989), -81, 71/360, sheet: 37 x 64,
Löst blad, Gösta Werner (1909-1989), -81, 71/360, bladets mått: 37 x 64
400
SEK 200
Monday December 3 2012
at 18:44:49
30/11 17:06:17
150 kr
3/12 18:39:49
Gösta Werner
Read more about Gösta Werner